Search
Close this search box.

پرسش و پاسخ

سن مناسب برای انجام جراحی بینی (رینوپلاستی) بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله هدف اصلی جراحی، سلامت فرد، و تکامل بینی و صورت فرد در طول زمان. با این حال، برای انجام جراحی بینی، باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید، زیرا در این سن، بینی به طور کامل رشد کرده است و می‌توان از میزان تکامل بینی در تصمیم‌گیری درباره انجام جراحی بهره برد.
به طور کلی، کاندیدای مناسب برای لیپوساکشن عبارتند از افرادی که وزن ‌شان نرمال است و تنها چربی‌های موضعی دارند و دارای بدنی نامتناسب با شکل نامطلوب هستند. این جراحی همچنین برای افرادی مناسب است که سلولیت و لکه‌های چربی‌ای دارند که با تمرینات و رژیم غذایی بهبود نمی‌یابد.
خیر در صورت انجام جراحی توسط پزشک متخصص احتمال اینکه جای بخیه باقی بماند بسیار ناچیز می باشد.

بعد از ابدومینوپلاستی، اگر شما به رژیم غذایی ناسالم و نداشتن فعالیت‌های ورزشی بپردازید، ممکن است چاق شوید. همچنین، اگر شما به طور مداوم بیش از حد خوراکی مصرف کنید، به دلیل تغییرات موقت در دستگاه گوارش و تغییرات هورمونی، ممکن است وزن اضافی پیدا کنید.

برخی از افراد جوان به صورت مادر زادی دارای پلک های افتاده هستند، بنابراین جراحی بلفاروپلاستی برای افراد جوان نیز مناسب است. پیش از جراحی باید بررسی کنید که آیا کاندیدای مناسب جراحی پلک هستید یا خیر.

طبق توصیه پزشک این مورد متفاوت می باشد. بعد از جراحی بینی باید میزان ورم توسط پزشک بررسی شود و سپس زمان مناسب استفاده از چسب تعیین می گردد.